Linkownia BLM

Linkownia BLM

Postprzez bartecky » 1 paź 2013, o 05:11

Linki potrzebne do udziału w BLM:
Terminarz rozgrywek i wyniki Ekstraklasy
Terminarz rozgrywek i wyniki 1 Ligi gr A
Terminarz rozgrywek i wyniki 1 Ligi gr B
Formularz podawania typów
Typy uczestników na bieżącą i poprzednie kolejki
Strona Bukmacherskiej Ligi Mistrzów


Rozgrywki Bukmacherskiej Ligi Mistrzów sezon 6 2013

Ogólne:
1. Do rozgrywek może się zgłosić każdy użytkownik "Strefy Typów".
2. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie wpisowego w wysokości 20PLN
3. Kursy do rozgrywek brane są ze strony bukmachera bet365.com
Podanie loginu i rejestracja są wymagane by otrzymać nagrody sponsorowane przez bukmachera.
4. Uczestnicy po kwalifikacjach zostaną podzieleni na 3 ligi: Ekstraklasę, 1 Ligę oraz 2 Ligę w zależności od liczby zgłoszeń. Np. w przypadku 48 zgłoszeń jak ostatnio po 16 osób. 2 liga jest najniższą z lig. W przypadku większej liczby uczestników zostaną utworzone dodatkowe grupy 2 ligi.
5. Po rozgrywkach z każdej ligi spadają 4 ostatnie osoby, do ligi wyżej awansują 4 osoby na najwyższych pozycjach. Wyjątkiem są 2 ligi, z których awansują po 2 osoby z każdej grupy lub 4 osoby jeśli jest tylko jedna grupa.
6. Podział nagród jest następujący: 50% puli nagród Ekstraklasa, 30% 1 Liga, 20% 2 Liga. Ewentualne nagrody od bukmachera będą dzielone podobnie lecz tylko spośród osób mających u niego konta.
7. W roku kalendarzowym organizowane będą 2 edycje.

Kwalifikacje (jeżeli potrzebne):
Każdy uczestnik w terminie od 7 do 9 września podaje 3 typy bez ograniczenia minimalnego bądź maksymalnego kursu z ofert bukmachera bet365 . 2 osoby o najlepszych wynikach zostają awansowane do 1 ligi. W przypadku osiągnięcia takich samych wyników przez 2 lub więcej użytkowników zostanie zarządzona dogrywka. Liczone będą wyniki netto przy założeniu jednakowej stawki na typ 10j np.: trafiony typ z kursem 1.25 to wynik netto 2,50 (12,50j wygrana - 10,00j stawka). Kurs nietrafiony to -10,00j. Zwroty liczone są jako 0,00j i typy nie mogą być zastąpione innymi bez względu na powód unieważnienie spotkania.

Liga:
Uczestnicy ligi rozegrają spotkania każdy z każdym. Przy 16 osobach w lidze daje to 15 kolejek. Osoba, która osiągnie najlepszy wynik punktowy zostaje Mistrzem BLM i otrzymuje główną nagrodę. Nagrody pieniężne otrzymają również osoby z 2 i 3 miejsca. W niższych ligach nagrody otrzymują pierwsze cztery osoby awansujące do wyższych lig. Nagrody od sponsorów rozdzielone będą wśród wszystkich uczestników w zależności od życzeń sponsora (tak jak w ub. edycjach np. za 9 miejsce od albana56 czy dla osoby, która odpadła, ale miała najwyższy wynik).

W przypadku takiego samego bilansu dużych punktów o wyższej pozycji decyduje bilans małych punktów, a gdy jest on również taki sam, rozstrzygającą jest ilość zwycięstw za 3 punkty.

Mecz:
Mecz polega na podaniu trzech typów z oferty bet365 .
Osiągnięty wynik netto przy stawce 10j na typ daje wynik uczestnika.
Typy muszą dotyczyć trzech różnych zdarzeń.
Dopuszczalna jest możliwość powtarzania się dwóch typów w parze. Przy trzech takich samych, osoba która podała typy później jest zobowiązana niezwłocznie zmienić dany typ z kursem nie odbiegającym od podanego wcześniej.
Termin podawania typów to piątek o północy (daty kolejek będą ogłoszone po ustaleniu składu i liczebności lig)
Typy muszą rozpocząć się i skończyć w dniach rozgrywania danej kolejki. (jeśli jest to kolejka obejmująca weekend mecz musi rozpocząć się po 00:00 w piątek i skończyć się przed 00:00 w niedzielę)
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu kolejki oraz rozszerzenia dni rozgrywania danej kolejki. W takim przypadku każdy z uczestników zostanie z wyprzedzeniem poinformowany o zmianach.
Mecz odwołany, jeśli nie odbędzie się w terminie rozgrywania danej kolejki, traktowany jest jako zwrot.

Punktacja:
Przykłady:
3 punkty - wygrana z dodatnim bilansem (np. 25,00:10,00 ; 19,00:-5,00)
2 punkty - wygrana z bilansem ujemnym (np. -7,00:-9,00 ; -1,00:-30,00)
2 punkty - remis z bilansem dodatnim (np. 20,00:20,00; 7,00:7,00)
1 punkt - remis z bilansem ujemnym (np. -15,00:-15,00; -7,00:-7,00)
1 punkt - porażka z bilansem dodatnim (np: 6,00:20,00 ; 17,00:18,00)
0 punktów - porażka, oraz remis -30,00:-30,00
-1 punkt - walkower -40,00:0,00

W przypadku niepodania przez rywala typów otrzymuje się min. 2 punkty niezależnie od bilansu. W przypadku osiągnięcia bilansu dodatniego otrzymuje się 3 punkty.
Macze z osobami wcześniej zdyskwalifikowanymi punktowane są 2 punktami. Nie trzeba wysyłać na nie typów.

Techniczne:
1. Do podawania typów będzie udostępniony formularz internetowy. Będzie to jedyna forma podawania typów.
2. Wszystkie typy, kwalifikacje i wyniki będą opublikowane na stronie internetowej.
3. Typy bez podanego kursu będą uznane za nieważne.
4. Typy podajemy czytelnie i zrozumiale, tak aby zawierały jednoznaczne informacje co do kursu ( np. 1.56), zdarzenia na które gramy (np. Real - Barcelona) oraz drużyny/osoby na którą stawiamy (np. 1, 2, x2, Real, over 2,5, -1 AH, itp.). Organizator zastrzega sobie prawo do wyjaśniania spornych kwestii odnośnie czytelności typu przed rozegraniem danego zdarzenia.
5. Uczestnik jest zobowiązany sprawdzić swoje opublikowane typy w formularzu "Podawanie typów - V sezon" i poinformować organizatorów jak najszybciej o zaistniałym ewentualnym błędzie technicznym. W razie wyłapania nieścisłości przez samych organizatorów, uczestnik zostanie wezwany do sprecyzowania typu w wątku "Bukmacherska Liga Mistrzów - BLM V edycja", w czasie nie przekraczającym startu spornego zdarzenia. Po tym terminie typ rozliczany jest jako nietrafiony.

Kary:
1. Spóźnienie się z podaniem typów -10j. Typy przeciwnika są wtedy ukryte. Opublikowanie typów następuje po podaniu typów osoby spóźniającej się. Za osobę spóźniającą się rozumie się osobę która wysłała swoje typy w ciągu 24 godzin po wyznaczonym terminie. Po ty czasie naliczany jest walkower.
2. Niepodanie typów -40j.
3. W przypadku trzykrotnego niepodania typów osoba zostaje wykluczona z ligi i wszystkie pozostałe mecze z jej udziałem traktowane są jako walkowery -30,00j : 0,00j.
4. W przypadku uporczywego naruszania regulaminu, obraźliwego zachowywania się wobec uczestników konkursu lub jego organizatorów uczestnik może zostać z ligi wykluczony.
5. Trzy walkowery czyli niepodanie typów oznaczają wycofanie się uczestnika z ligi i przepadek wszelkich nagród. Wyniki zawodnika zostają utrzymane w mocy o ile rozegrał on min. 51 procent spotkań. Uczestnik może rozpocząć kolejne rozgrywki od najniższej ligi.
bartecky
 
Posty: 3084
Dołączył(a): 6 maja 2010, o 15:27
Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 122 razy
Reputation point: 88

Re: Linkownia BLM

Postprzez zeta » 30 maja 2016, o 17:30

Dobre linki.
zeta
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 15:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Reputation point: 0


Powrót do Zakończone ciekawe wątki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości