PlusLiga Kobiet 2009/2010

PlusLiga Kobiet 2009/2010

Postprzez AdDdi » 8 maja 2010, o 11:46

Organika Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała 1.50 5j

Wydaje mi sie ze Organika juz swoje zrobila w tym sezonie mam tutaj na mysli awans do Ligi Mistrzow poprzez Puchar Polski i awans do najlepszej czworki PlusLigi. Lodzianki polegly juz w dwoch spotkaniach na parkiecie BKS'u 0:3 i 1:3. W tym pojedynku zagraja na wlasnej hali ale w ich przypadku nie koniecznie bedzie to pomocne poniewaz mimo wszystko w obecnych rozgrywkach spisuja sie lepiej w spotkaniach wyjazdowych. Zespol BKS'u nie moze uznac tego sezonu za udany slaba postawa zarowno w Lidze Mitrzow jak i w Pucharze Polski gdzie ulegly wlasnie Organice a wiec pozostaje tylko walka w lidze. Aluprof na tym etapie sezonu spisuje sie na prawde przywoicie dobra zagrywka, atak i przede wszystkim przyjecie daje mi nadzieje na wygrana przyjezdnych.
AdDdi

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Reputation point: 0

Re: PlusLiga Kobiet 2009/2010

Postprzez Ravelli » 8 maja 2010, o 12:01

Mnie tez się tak wydaje. Enough is enough./ dzięki za podzielenie się swoją opinią.
Ravelli

Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 30 razy
Reputation point: 32

Postprzez WTS » 23 maja 2010, o 11:36

WTS napisał(a)::arrow: Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka / 1,75

Obrazek----Obrazek

Z dzisiejszej oferty od razu w oko mi wpadło mi decydujące spotkanie o tytuł Mistrzyń Polski Plus Ligi Kobiet. Na przeciw siebie wyjdą drużyny Aluprof Bielsko-Biała i Bank BPS Muszynianka. Na chwilę obecną stan spotkań jest remisowy 2:2 (gra się do 3 zwycięstw). Gospodynie meczu to zdecydowane faworytki tego meczu, jak i całych playoffów (były liderkami po zasadniczej części sezonu - tylko jedna porażka w tej fazie sezonu). Trzeba dodać że Muszyna prowadziła w tej rywalizacji już 2:1 i miała ona mecz w swojej hali aczkolwiek Aluprof wygrał 3:1 na wyjeździe, co doprowadziło do remisu i dzięki czemu dziewczyny mają szanse na zdobycie mistrza przed własną publicznością. W ostatnim meczu zawodniczki Muszyny były rozkojarzone, niezbyt pewne psychicznie a i od strony fizycznej za dobrze to nie wyglądało. Na pewno na taki stan rzeczy ma półfinał z MKS'em Dąbrowa w którym to Muszyna się strasznie męczyła i ledwo co awansowała do finału. Kolejnym argumentem za moim typem to fakt że w drużynie gości nie ma zdecydowanej liderki która by brała w krytycznych momentach ciężar gry, taką zawodniczką była Izabela Żebrowska lecz nabawiła się ona kontuzji w półfinałowych potyczkach z MKS'em (skręcenie kostki). Podsumowując własna hala, lepsze zawodniczki, rozbita drużyna gości i motywacja - to czynniki przemawiające za gospodyniami finału. ;)
Obrazek
WTS

Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 3 razy
Reputation point: 5

Postprzez WTS » 23 maja 2010, o 16:48

WTS napisał(a)::arrow: Aluprof Bielsko-Biała - Bank BPS Muszynianka / 1,75
Obrazek----Obrazek

WESZŁO 3:1 8-)
Obrazek
WTS