Betclick (Opinie)

Opis każdego z bukmacherów.

Re: Betclick (Opinie)

Postprzez menor » 8 mar 2015, o 20:03

Spotaknie Juan Aurich - Melgar zagralem z miesiac temu na over 2,5. Wystawili ten mecz w "dzisiejszej ofercie ". Spojrzałem tylko na livesports żeby się upewnić , że mecz jest tego dnia. Ok wszystko wporządku. Więc zagrałem za 100 kurs 2,30 z tego co kojarzę.
Okazało się , że mecz jest przełożony. Tak więc myślałem , że dostanę zwrot w ciągu 2 dni jeśli mecz nie zostanie rozegrany. Niestety nie. Napisali , że mam teraz czekać do momentu aż mecz zostanie rozegrany BO ŹLE WYSTAWILI W OFERCIE i , że zwrotu nie będzie Czekałem 2 tygodnie do rozegrania meczu. Właściwie to zapomniałem o tym całkowicie.
Sprawdzając któregoś dnia wyniki natknąłem się właśnie na ten mecz. Wynik 2-1 . No to super fajnie weszło. Pieniążki są.
Wchodzę na betlclic. Zakład nadal nie rozliczony. Napisałem do nich. Babka napisała , że problemy techniczne i mam poczekać do jutra.
Poczekałem i NIC. minęly 2 dni napisałem znowu. Kazali czekać. Minęło 6 dni - kazali czekać. Minęło 8 dni kazali czekać , minęło 13 dni kazali czekać bo jakieś problemy są techniczne.
Wszedłem na konto po 14 dniach. Zakładów w poczekalni nie ma. Wiec w końcu rozliczyli. jakie było moje zdziwienie gdy na koncie zauważylem 100 zł. Wchodze w historie a tam , ze zaklad anulowany. Zapewne wiecie jakie bylo moje wkur...

Napisałem do nich a baba mi pisze , że zwrot jest dlatego bo WYSTAWILI MECZ W OFERCIE W ZŁYM TERMINIE
no do cholery jasnej ! Da sie cos z tym zrobić ? czy tylko rozglasniac na forach ?
menor

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Reputation point: 0

Re: Betclick (Opinie)

Postprzez Valentino » 8 mar 2015, o 20:08

Mojemu znajomemu nie chcą od września wypłacić 5 tysięcy złotych, bo niby konto nie jest zweryfikowane - komplet dokumentów wysłany do nich, a oni od października zamilkli i nie odpowiadają na żadne maile z pytaniami oraz groźbami...

bwin, betclick i bet-at-home, to Top3 oszukańczych bukmacherów, którzy działają na polskim rynku.
Valentino

Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy
Reputation point: 31

Poprzednia strona

Powrót do Bukmacherzy