Postprzez Klisiak#4 » 1 paź 2015, o 20:39

PLAN GIER NA JUTRO WRAZ Z H2H I KURSAMI:
08:15 QF Kyrgios (7) - Karlovic (3) 1-0 1.63 2.21
Obrazek vs Obrazek
Stawiam w tym meczu na duza ilość gemów.Linia oczywiście mocno wysrubowana bo az 25.5 ale mimo wszystko widze over w tym meczu.Moga być tez dwa tie-breaki ale mysle,ze jeżeli ma wygrac to Kyrgios to nie w dwóch setach bo mimo wszystko od pewnego czasu nie prezentuje az tak wysokiej formy.Oboje mało graja na hali.Kurs na to zdarzenie 1.7

10:30 QF Pospisil (8) - Lopez (2) 0-1 2.34 1.58
Tutaj stawiam na Hiszpana.Lopez już raz wygral z Pospisilem w 2011 roku na US Open 3-1.Pospisil w przeciętnej formie gdyż w ostatnich czterech turniejach ani razu nie udało mu się przejść 2 rundy.Feliciano Lopez z kolei na US Open zaprezentowal się bardzo dobrze pokonując po drodze Basilashvliego,Fisha,Raonica,Fogniniego i dopiero w cwiercfinale odpadl z Djokovicem ale tez udało mu się ugrac seta.

12:30 QF Dimitrov (4) - Becker 0-2 1.25 3.87
H2H 0-2 ale to z odległych lat bo oba pojedynki w 2009 roku w challengerach.Dimitrov meczyl się z Sousa niemiłosiernie i przegrywal już w 3 secie 2-4.Udalo mu się z tego wyjść.Becker zas prezentuje się bardzo dobrze w tym turnieju gdyż pokonal Grotha 2-0 i Chardego 2-1.Jednak wbrew temu wszystkiemu zaryzukuje DW 2-0 dla Dimitrova.Bulgar miał solidne przetarcie z Sousa i teraz mysle,ze powinien grac już tylko lepiej.Nie jest moim ulubionym tenisista jednak mysle,ze powinien sobie poradzić w dwóch setach z Beckerem,ktory ma już swoje lata i pewnego poziomu nie przeskoczy.

14:30 QF Ferrer (1) - Kukushkin 5-0 1.29 3.46
Obrazekvs Obrazek
Stawiam +4.5 handicap na Kukushkina kurs 1.6.Ferrer jest po kontuzji,ktora wykluczyla go z gry na ponad dwa miesiące w tym pauzowal na Wimbledonie.Wrocil na US Open gdzie pokonal Albota,Krajinovica i ulegl 1-3 Chardemu.Jak na niego to przeciętnie.Nastepne był Davis Cup z Dunczykami,ktorzy sa bardzo nisko w rankingu ATP i wczorajszy mecz ze Stepankiem.Kukushkin zas w ciekawej formie gdyż na US Open potrafil pokonać Lu i samego Dimitrova oraz postawić wielki opor Cilicowi przegrywając 2-3.H2H 0-5 ale w trzech przypadkach Mikhail potrafil urwać nawet seta Ferrerowi bedacemu w o wiele lepszej dyspozycji niż teraz.

Postprzez Klisiak#4 » 1 paź 2015, o 20:43

Dzieki Alban.Do końca sezonu postaram się poprowadzić ten watek ale z małymi przerwami np. jutro nie będzie podsumowana gdyż nie będę miał dostępu do internetu dopiero kilka slow na temat finalow w sobote w nocy.Fajnie jakby użytkownicy dolaczyli się do dyskusji na temat spotkan i dzięki za wpis dotyczący jutrzejszych gier:)